Apie mus

Ypatingiems žmonėms – ypatingos ir dovanos! Puikiai suvokdami šį devizą, įkūrėme el. parduotuvę vaikystėspasaka.lt Čia rasite ne tik stulbinamų dovanų, bet ir puošmenų interjerui.

Šiandien išrinkti dovaną – tai gerai pagalvoti, kas žmogui patiktų, kas jį nudžiugintų ir kas turėtų išliekamąją vertę. Juk nė vienas nenorime, kad dovana būtų padėta į atokiausią kampelį. Garantuojame, kad su meile kurti medinukai kiekvienuose namuose ras vietą ir nustebins net ir pačius išrankiausius.

Dovanas ir interjero puošmenas gaminame iš faneros arba iš kokybiškos ekologiškos lietuviškos medienos. Ši žaliava niekada neišeina iš mados. Mediena – šilta, jauki ir nepakeičiama, jos unikalios savybės vertinamos tūkstančius metų. Mediniai dirbiniai – savitos faktūros, puošti pačios gamtos sukurtomis rievėmis.

Lakuoti, įvairiomis spalvomis pagal Jūsų norus nudažyti mediniai aksesuarai derės tiek prie modernaus, tiek ir prie klasikinio interjero. Padėsime jums papuošti butų, namų, sodybų, restoranų ir kitų erdvių interjerą bei eksterjerą.

Prekių kataloge rasite ne tik nuotraukų rėmelių, pakabų medaliams, šventinės atributikos, medinių raidžių, citatų ir žodžių, bet ir ažūrinių gaminių – turėklų, grotelių radiatoriams uždengti, durų dalių, plokščių sienoms dekoruoti ir kt.

Kiekvieną gaminį darome pagal individualų užsakymą. Kūryba ir gamyba trunka iki 1-2 sav., todėl patikusį suvenyrą rekomenduojame užsisakyti kuo anksčiau.

Maloniai kviečiame pasidairyti medinukų kataloge ir, besigrožint jau pagamintais daiktais, realizuoti savo viziją!